Çatı Çözümleri

Home Hizmetlerimiz Çatı Çözümleri
BİZİMLE İŞETİŞİME GEÇ
Alanında profesyonel ekibimiz size gerekli bilgilendirmeyi en kısa sürede yapacaktır.
Call +90 (212) 578 02 50

Çelik Konstrüksiyon Çatı

Çelik çatı yapının var olan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez afetlere karşın ciddi dayanıklılık sağlar.

Estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı çeşitidir. Diğer yapılarda olduğu gibi bina çatı çevresinin üzerine yine çatı görünüm projesinin müşterinin onayladığı biçimde yapılmasıyla elde edilen konstrüksiyon çatı biçimidir.

Çelik çatı, yapının kendi özgü ağırlığına ek zati ağırlık getirmez ve olası doğal afetlerde kalıcılık sağlar. Can kaybına yaptırım sağlayıcı etkilerde bulunmaz, yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar.

Neden Çelik Çatı?

  • Çelik çatı yapı malzemelerini oluşturan elemanların fabrikasyon olması tam güven sağlar ve kullanılan koruyucu malzemeler sayesinde çatı kalitesini en yüksek seviyede tutar.
  • Çelik çatı sistemleri üretim ve montaja dayalı olduklarından dolayı imalatı yada uygulanması zemin, mekan gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.
  • Yapı sahibi yada yetkilisinin kendine özel olarak çıkarttığı veya çıkarttırdığı tüm projeler kolaylıkla uygulanabilir, dilenirse farklı proje uygulamaları estetik bozmadan sorunsuzca tamamlanarak proje uygun hale getirilebilir.
  • Metal olması, çelik çatı sistemlerinin yüksek ısı ve soğuğa dayanıklılığını arttırır. Yangın veya doğa şartlarından minimum seviyede etkilenir, yapı sahibine ek zararlar getirmez.

ÇATI KATLARI YAŞAM ALANINA DÖNÜŞTÜRÜYORUZ!

 

Kullanıma elverişsiz ve basık çatı katlarını, kullanılabilir yaşam alanına dönüştürüyoruz. Çatı eğimlerini kaldırarak daha doğal ve ferah görünüm elde ediyoruz.

 

 

Hizmetlerimizden Yararlanmak İster Misin?