İSTANBUL VİLLA RESTORASYON

KKO

Sintaş Yapı olarak yeni bir villa restorasyon projesi aldık. Proje, İstanbul’un Çatalca ilçesindedir. 3 katlı villanın iç ve dış restorasyonunu firmamız üstlendi.

Kalite ve güvenceyi ön planda tutan hizmet anlayışımızla projeyi yürütmekteyiz. Villa restorasyon projemize 1 Haziran 2023 tarihinde başladık. 2 ay süreyle bitirmeyi planlıyoruz.

Başlıklar

Villa Tadilat & Ücretsiz Keşif

Villa tadilat uygulamamız işçilerimiz tarafından yapılan ücretsiz keşiften sonra belirli kurallar çerçevesinde yapılmaktadır. İç ve dış plan yapıldıktan sonra profesyonel çizim hizmetiyle müşteriye örnekler sunulur. Müşteri kararı sonrasında villa restorasyon işine başlanır.

EE

Villa Tadilatında Aşamalar

Villa tadılatında merak edilen diğer husus da uygulama aşamalarıdır. Bu aşamada firmanın profesyonelliği ve samimiyeti önemlidir.

Villa tadilatında aşamalar:

  • Villada keşif ve incelemeler sonrası müşteri ve firma arasında fikir alışverişi olur.
  • Müşterinin onayıyla çizim ve taslağa başlanır.
  • Villa tadilatına başlamadan çevre temizlenir ve kirden arındırılır.
  • Dış cephede gerekli yalıtım, sıva, tadilat işleri yapılır. Daha sonra boyasına başlanır.
  • İç mekanda gerekli tesisat, parke, tavan, rötüş işlemleri yapılır.
  • Yapılan uygulamalar sonrası villa müşteri tarafından kontrol edilir ve teslim edilir.

Firmamızın amacı; villa restorasyon uygulamasında müşterinin hayallerini, kalite ve güvenceyle gerçekleştirmektir. Müşterinin memnuniyeti ve konforu firmamız için çok önemlidir.

KKKK

Villa Tadilat Fiyatları 2023

Tadilat fiyatları sabit tutarlar değildir. Binanın büyüklüğü, yaşı, ihtiyaçları, kat sayısı, oda sayısı, tadilat gerektiren alanlar, boyama, dekorasyon ve personel sayısı gibi kriterler değişiklik gösterir.

Sabit fiyat piyasada yer almaz. Bundan ötürü firmanın keşif yapıp müşteriye teklif vermesi gerekir.

Sintaş Yapı olarak müşterilerimize bütçe dostu fiyat teklifi vermeyi hedeflemekteyiz. Gerekli keşifler yapıldıktan sonra fiyat teklifi ve örnek çizimler müşteriye 1-2 iş günü içerisinde iletilir.

Müşteri kararı sonrası sözleşme ile villa restorasyonuna başlanır. Villanızın güveni, kullanım ömrünün uzaması ve sorunsuz bir işlem yapılması için her zaman dikkat etmelisiniz.Güvenilirliği kanıtlanmayan kurumlara itibar etmemelisiniz.

Villa tadilat fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SİNTAŞ YAPI

SİNAN ONGÜL +90 535 297 73 53