Ses Yalıtımı İstanbul

duvar ses yalitimi izolasyonu uygulamasi

Ses yalıtımı günümüzde çok önemlidir. ”Komşumun sesi evime gelmesin” dediğinizi duyar gibiyim. ”Sokaktaki sesler evime çok geliyor” cümlesi de bir örnek. Seslerin evinize girmemesi artık mümkün. Ses yalıtımı İstanbul’da çok önemlidir. Şehrin kalabalığında ses çok olur. Ses yalıtımıyla alakalı detaylı inceleme yapalım. Ses yalıtım uygulaması için doğru adrestesiniz. Kaliteli malzemelerde ses izolasyon hizmetini vermekteyiz. Ses yalıtım hakkında bilgi edinelim.

ses yalitimi 1

Başlıklar

Ses Yalıtımı Nedir?

Ses yalıtımı, gürültü girişini engeller. Yalıtım malzemeleriyle işlem uygulanır. Daha çok kalabalık şehirlerde ses yalıtımı tercih edilir. Ses yalıtımı İstanbul’da her evde tercih edilmelidir. Ses yalıtımı, yankıları ve gürültüyü azaltır. Gürültü ve yankı günümüzde büyük bir sorun haline gelmiştir. Bu yüzden ses yalıtımı özellikle İstanbul’da büyük bir önem taşımaktadır. Ses yalıtımı uygulaması ses basıncını ve dalga frekansını düşürür. Böylece evlere gürültü giriş çıkışı engellenir.

Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Ses yalıtımı uygulamasında kullanılan malzemelerle komşu duvarlardan gelen ses giriş çıkışı önlenir. Yeni bina ve inşaatlarda ses yalıtım uygulaması önceliklidir. Yapılacak olan tavan, duvar ve zeminde ses yalıtımı yüksek olan malzemeler tercih edilir. Böylece ses emilir ve rahatsız etmez. Yapılan binalarda ise ses yalıtım uygulaması döşemelerle olur. Duvarlara çift taraflı döşeme yalıtım yapılır. Camlara ise lamine cam uygulanır. Böylece ses yalıtımı sağlanır. Ses yalıtım bariyerleri döşenerek ses ve yankı engellenir. Genelde ortak duvarlara ses yalıtımı uygulanır.

Neden Ses Yalıtımı Yaptırmalıyım?

Artan nüfus birçok sorunu beraberinde getirir. Başlıca sorun ses kirliliği ve gürültüdür. Konut içerisindeki gürültü rahatsız edici bir boyuttadır. Bundan dolayı ses yalıtımı her eve uygulanmalıdır. Sessiz ve şehrin gürültüsünden uzak bir ev herkesin hakkı. Bunlarla beraber, sesli ortamlar sağlığa da zarar veriyor. Yüksek ses basıncının olduğu ortam insanı ruhsal olarak etkiliyor. Ses yalıtım uygulaması sağlık açısından çok önemlidir. Komşularınızın sesinden şikayetçiyseniz ses yalıtımı yaptırmalısınız. Sokaktaki gürültüden rahatsız oluyorsanız Sintaş yapı binanıza ses yalıtımı yapmak için hazır!

Ses Yalıtımının Faydaları

Ses yalıtım uygulaması enerjide tasarrufu sağlar. Böylece çevreci bir tutum yaratır. Gürültü kirliliğini önleyerek daha huzurlu bir yaşam sağlar. Yüksek basıncı engelleyerek sağlığa dikkat eder. Evdeki huzur ortamını korur. Komşuluk ilişkilerinde yaşanabilecek sorunları engeller. Konsantrasyon kaybını ses yalıtımı engeller. Ses yalıtımı baş ağrısı, öfke durumu gibi ruhsal sağlık sorunlarının önüne geçer. Ses yalıtımıyla beraber daha huzurlu bir yaşam mümkün. Ses yalıtımı yaptırmak için doğru adrestesiniz. Sintaş Yapı yüksek kalite malzemeleriyle uygulamayı yapıyor.

Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Ses yalıtımı uygulamasında A kalite malzeme kullanan Sintaş Yapı en iyi hizmeti sunar. Ses yalıtımında kullanılan başlıca malzemeler: Akustik süngerler, ahşap bariyerler, ses yalıtım şilteleri, akustik paneller.

Ses Yalıtım İstanbul Fiyatları

Evinizde, ofisinizde ses giriş çıkışı olmasını istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Gürültü ve sesten kurtulmak istiyorsanız Sintaş Yapı sizinle.

Malzeme kalitesi ve işçilikle beraber İstanbul’da ses yalıtımı yaptırmak istiyorsanız fiyat değişkenlik gösterir. Bu değişkenlik yapılacak yerin boyutuna bağlıdır. Fiyat bilgisi almak istiyorsanız ücretsiz keşif seçeneğimize başvurarak randevu alabilirsiniz. Biz tespitlerimizi yapıp size en uygun fiyat teklifini sunarız.