SIFIRDAN ANAHTAR TESLİM EV YAPIMI

WhatsApp Image 2022 05 07 at 21.26.47 4

Başlıklar

Ev ve Villa Yaptırmak İsteyenlere

İstanbul,Silivri,Tekirdağ gibi yerlerde, şehirden uzak, köy ve tatil kesimlerinde kafa dinlemek için villa ve ev yaptırmak istiyorsanız Sintaş Yapı isteklerinizi karşılayacak. İsteğinize göre ev yaptırmak ve villa yaptırmak meşakkatli bir iştir. İsteklerinizin tam olarak karşılanması ve malzeme kalitesi bu noktada çok önemlidir.

Sıfırdan bir ev yaptırmak istiyorsanız Sintaş Yapı size göre. Anahtar teslim işlemimizle istediğiniz evi size teslim ediyoruz. Bahçesi büyük, içi geniş, ufak detaylarına kadar düşündüğümüz müstakil evi teslim ediyoruz. Müstakil evinizi istediğiniz katta yapıyoruz. İstanbul içerisinde sıfırdan anahtar teslim ev yaptırmak için doğru yerdesiniz.

Ev İnşaatında Kullandığımız Malzemeler

Sıfırdan anahtar teslim ev inşaatı yaparken malzemeler çok önemlidir. Sintaş Yapı malzemelerini A kalite seçiyor ve uyguluyor. Ev inşaatında çalıştığımız markalar; Polisan,İsonem, Filli Boya, Emülzer, Sika, Dyo, Marshall, Koster, Jotun, BASF. Ev inşaatında yalıtıma dikkat edilmelidir. Yalıtım malzemelerimizi İsonem ve Emülzer tercih ediyoruz. Böylece soğuğa karşı koruma sağlıyoruz. Isı yalıtım uygulamamız hakkında bilgi almak için blogumuzu okuyabilirsiniz.

Hayalinizdeki Ev

Sintaş Yapı olarak, hayalinizdeki evi size yapıyoruz. Arsa üzerine müstakil tek katlı, iki katlı, villa tarzında evler yaparak konforunuzu sağlıyoruz. Sadece evi yapmakla kalmıyoruz. Bahçe mimarisi, peyzaj çalışmaları, çardak, salıncak, barbekü, ocak, bitki yerleri ve saksılık işlemlerinizde de sizlere yardımcı olarak en yenilikçi hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Bir müstakil ev yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Artık şehrin gürültüsünden uzak, konforlu ve kullanışlı evinizde vakit geçirmenin zamanı geldi. Sintaş yapı bu evi yapmakla kalmıyor, ev için gerekli olan ne varsa sağlıyor. Su, elektrik, doğalgaz tadilatından, kuyu tadilatına ve bağlamasına kadar Sintaş Yapı sizlere hizmet sağlıyor. İstanbul içerisinde müstakil ev ve villa yaptırmak, kalabalıktan kaçmak herkesin hakkı.

İstanbul Müstakil Ev Villa Yaptırma Fiyatları

İstanbul içerisinde müstakil ev ve villa yaptırmak kolay değil. Bu hizmeti herkes tam anlamıyla sağlayamaz. Bizler ev yapımı hizmetini malzeme kalitesini 1. sınıf tutarak kaliteli işçilikle sağlıyoruz. Bu sektörde net fiyat vermek mümkün değildir hele ki istekleriniz doğrultusunda. Almak istediğiniz hizmetin detayını ve evin, villanın planını bize bildirerek ev yaptırma fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ev ve villa planlama konusunda Sintaş Yapı sizlere yardımcı olacaktır. Ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.

Ev Villa Yapımı İstanbul Örnek Projeler